НАБУ на 23 тис. грн запаслося майже 6 тисячами рулонів туалетного паперу

Національне антикорупційне бюро придбало 5 760 рулонів туалетного паперу за 23,2 тис. гривень.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Олександр Дубінський.

За результатом аукціону з ТОВ «ТД» «Укрканцторг» був укладений договір на поставку засобів гігієни, в т.ч. туалетного паперу. При чому учасник торгів з найменшою ціною ТОВ «Юкрейнторг» був відхилений через те, що туалетний папір не відповідав технічним і якісним характеристикам, зазначає журналіст.

«Отже, згідно з умовами тендеру, вартість туалетного паперу склала 23,2 тис. гривень. Було поставлено 120 гофроящиків по 48 рулонів паперу в кожному. Таким чином загальна кількість рулонів склала 5 760 штук. Виходячи з підрахунків НАБУ на період проведення тендера – паперу цілком повинно вистачити на неповних 9 місяців. Саме 640 рулонів туалетного паперу потрібно співробітникам НАБУ протягом одного календарного місяця», – вказує Дубінський.

Він також додав, що всього в Національному бюро налічувалося 622 працівника, а це фактично один рулон на людину в місяць.

«Перепрошую, але складається таке враження, що з «сортиру» Артем Ситник і його колеги просто не «вилазять». Основна боротьба з корупцією тужиться там!», – написав журналіст.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України 25 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «Єврокар» та ТОВ «ВіДі юнікомерс» спеціалізованих легкових автомобілів на загальну суму 10,9 млн гривень.

Добавить комментарий