«Намагається повторити досвід Путіна»: політтехнолог пояснив небезпеку переобрання Порошенка

Другий президентський термін чинного президента Петра Порошенка є найбільш небезпечним для України.

Таку думку висловив політтехнолог, директор зі стратегічного планування агентства Гайдай.ком Сергій Гайдай під час чату на Главреді.

«Він (Порошенко – Ред.) і за ці п’ять років свого президентства показав, що готовий боротися з політичною конкуренцією недозволеними та неетичними методами. Для цього він мобілізує СБУ, прокуратуру. Налаштовує через свої ЗМІ та роботу в інформаційному просторі нетолерантність, агресію, поділ суспільства на «своїх» і «чужих», «друзів» і «ворогів», – зазначає експерт.

За його словами, Порошенко намагається повторити досвід президента РФ Володимира Путіна в Україні і з цим пов’язані дивні збіги в передвиборних ходах президента Росії і України.

«Обравши Порошенка на другий президентський термін, виборці дадуть йому мандат діяти ще більш цинічно і куди більш радикально. І це, звичайно ж, буде великою небезпекою для країни», – вважає Гайдай.

Нагадаємо, раніше політолог Кирило Молчанов заявив, що в разі програшу чинного президента Петра Порошенка на президентських виборах частина БПП і «Народного фронту» може опинитися у в’язниці. За його словами, за період президентства Порошенко нажив собі дуже багато ворогів.

Добавить комментарий