Путін натякнув, що українці їдять дітей: відео провокації

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Захід схильний пробачати українській владі все, навіть “провокації”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Українську правду, про це він розповів під час пленарної сесії “Створювати партнерства. Усувати розбіжності” в рамках 10-го щорічного інвестиційного форуму “ВТБ Капітал”.

Коментуючи ситуацію із захопленням РФ українських військових суден і моряків, Путін заявив, що “спецоперацією з порушення кордону РФ” керували двоє співробітників Служби безпеки України, додавши, що операція була спланованою, її метою було введення в Україні воєнного стану.

Також він зазначив, що це була “гра на загострення”, “нечистоплотна гра всередині країни”.

За словами Путіна у дусі російського телебачення, “сьогоднішня українська влада з успіхом продає антиросійські настрої”, адже більше Україні продавати нема чого.

“Таке враження: чого вони не зроблять – їм усе сходить з рук. Якщо вони зажадають сьогодні немовлят на сніданок – їм, напевно, подадуть і немовлят. А що ж, скажуть, вони хочуть їсти – з цим нічого не поробиш”, – заявив він.

Путін додав, що подібна політика Заходу є короткозорою, та призведе до поганих наслідків, адже “розслабляє сьогоднішнє українське керівництво”.

“Розслабляє їх таким чином, що не спонукає і до нормальної політичної роботі всередині країни, і до проведення нормальної економічної політики”, – вважає глава Кремля.

Нагадаємо, на думку російського фінансиста і блогера Слави Рабиновича, Росія безсумнівно надала допомогу нинішньому президенту США Дональду Трампу під час президентських виборів на основі певних домовленостей, серед яких цілком могли бути умови подальшого розчленування України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий