Путін нахабно висловився про військову атаку проти України на море: з’явилося відео

Президент Росії Володимир Путін вкотре осоромився, коментуючи події в Керченській протоці, де російські кораблі атакували судна ВМС України.

Цю тему як і інші питання, що стосуються України, російський лідер прокоментував у середу, 28 листопада, на пленарній сесії інвестиційного форуму “ВТБ Капітал”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Відповідаючи на запитання журналістів, президент Путін, спробував звинуватити Україну в “порушенні” територіальних вод РФ своїми кораблями. І зробив наступну безглузду заяву: “Звертаю вашу увагу, що увійшли в наші територіальні води, які такими були навіть до приєднання Криму до Росії. Тобто в тому місці, де ці територіальні води були завжди саме як російські територіальні води”.

Крім того, згідно з його голослівній заяві, російські прикордонники нібито діяли правильно, що і призвело до надзвичайно серйозних наслідків: «А як ще повинні були діяти прикордонники, що захищають свою країну? Якщо б вони діяли інакше, а їх треба було б віддати під суд! Явно це була провокація України, щоб ввести воєнний стан перед виборами», -виправдовується Путін.

Путін нахабно висловився про військову атаку проти України на море: з’явилося відео

Российский лидер вновь вспомнил о “братских народах” Украины и России: «Русский и украинский народы всегда были и останутся братскими народами. Эта пена политическая сойдет, и украинский народ даст оценку сегодняшнему руководству, как грузинский народ дал оценку деятельности Саакашвили».

Не забыл президент Путин упомянуть и «экономические проблемы Украины»: «Там и с экономикой проблемы, и в социальной сфере беда. И с финансами – с протянутой рукой все время стоят, клянчат деньги у МВФ, а ведь когда-то надо будет отдавать будущим поколениям».

Напомним, Росія атакувала і захопила українські військові судна в міжнародних водах Чорного моря.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий