Стало відомо, де відкриється перший магазин IKEA в Києві

Перший магазин відомої мережі товарів для дому IKEA відкриють у найбільшому ТРЦ Києва.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “НВ”IKEA підписала договір на відкриття магазину площею близько шести тисяч квадратних метрів у ТРЦ BlockBuster.

Нідерландська компанія зі шведським IKEA корінням вже віддала розпорядження про внесення змін у приміщенні, де відкриється магазин, для приведення його у відповідність до стандартів мережі.

Загальна площа ТРЦ BlockBuster Mall складе близько 350 000 кв. м, з яких близько 100 000 кв. м — розважальна зона. Першу чергу центру планували відкрити 31 травня, але потім його запуск був перенесений. Нова дата відкриття поки не озвучується.

IKEA вже запустила веб-сайт для українських споживачів.

«IKEA рада почати спілкування зі своїми українськими клієнтами ще до відкриття першого магазину в Києві. Керуючись своїм баченням — міняти на краще повсякденне життя багатьох людей в Україні – компанія прагне познайомити українських споживачів зі своїми цінностями, бізнес-ідеєю, концепцією і історією, а також розповісти більше про свій шлях в Україні», — йдеться у зверненні компанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія IKEA, планує до 2020 року повністю відмовитися від використання одноразових пластикових виробів на тлі зростаючої стурбованості у зв’язку із забрудненням навколишнього середовища.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий