Студентку, яка звинувачувала в домаганнях посадовця Нацполіції, оголосили в розшук

Студентка Київського політехнічного інституту, 18-річна Наталія Бурейко, яка звинувачувала в домаганнях заступника начальника департаменту захисту економіки Національної поліції Олександра Варченка, зникла – її шукає поліція, пише Страна.

«Наталя Бурейко поїхала з гуртожитку і не відвідує заняття. Нам нічого не залишалося, як звернутися в поліцію з проханням оголосити її в розшук», – розповів декан хіміко-технологічного факультету КПІ, професор Ігор Астрелін.

Зазначається, що мама дівчини Вікторія Бурейко відмовилася від коментарів.

При цьому в школі Чаплинки Херсонської області, де навчалася Наталія, вважають, що батьки дівчини знають, де вона знаходиться. Опосередковано цю інформацію підтвердили і в КПІ.

В інституті ходять чутки про те, що СБУ порушило за фактом події кримінальну справу і ховає дівчину як цінного свідка. У той же час в Чаплинці кажуть: «Днів десять тому ми бачили Наташу біля її будинку. А потім вона начебто кудись поїхала разом з вітчимом Сергієм».

Нагадаємо, до цього співробітника Нацполіції Варченка студентка Бурейко звинуватила у домаганні та погрозах фізичною розправою. Проте згодом дівчина вибачилася за це.

Добавить комментарий