У Бердянськ повернулися четверо українських рибалок, затриманих РФ на Азові

У Бердянськ повернулися четверо українських рибалок, затриманих РФ на Азові
У Бердянськ повернулися четверо українських рибалок, затриманих РФ на Азові

На контрольовану Україною територію, в Бердянськ Запорізької області, повернулися четверо рибалок, які були затримані в Азовському морі російськими силовиками два тижні тому.

Як передає “Новинарня“, про це повідомила пресслужба Держприкордонслужби, повернення українців у супроводі суден ФСБ Росії відбулося в суботу, 29 лютого.

У ДПСУ зазначили, що рибалки із Запорізької області виходили на промисел “в порушення чинного законодавства”. “…Вранці на пост технічного спостереження Держприкордонслужби надійшла інформація, що кораблі БО ПС ФСБ РФ доставлять в район загальновизначеної системи розподілу руху в Азовському морі малий плавзасіб з українськими громадянами, що був затриманий ними 14 лютого цього року.

Вже за декілька годин, на відстані майже 10 морських миль від порту Бердянськ, тактична група катерів Маріупольського загону Морської охорони, що несла службу у даному районі, виявила кораблі БО ПС ФСБ РФ, від яких в бік українського берега направлявся малий плавзасіб. Із наближенням він був розпізнаний як ЯЗП-0901, на борту якого перебували 4 особи. За результатами огляду та перевірки документів, які засвідчують особу, встановлено, що це той самий плавзасіб і ті самі четверо громадян України, які в порушення чинного законодавства вийшли в море”, – ідеться в повідомленні на сайті ДПСУ. 

Зазначається, що тактична катерна група Морської охорони ДПСУ забезпечила супровід човна до порту Бердянськ, “де наразі встановлюються усі обставини їх затримання російською стороною”.

Добавить комментарий