У Жовкві відкрили сучасну комунальну котельню

Учора, 26 березня, у місті Жовкві відбулася фінальна конференція проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

Під час конференції в Жовкві відкрили реконструйовану комунальну котельню, розташовану на вулиці Лесі Українки, 5.

Реконструкцію котельні здійснено в межах проекту з енергоефективності програми Європейського Союзу «Угода мерів – демонстраційні проекти».

Завдяки заміні газу відходами деревини КП «Жовкватеплоенерго» зекономило 650 тис. грн у 2018 році. Окрім того, викиди вуглекислого газу в місті зменшились на 1 000 тонн СО2 в рік порівняно з 2012 роком.

«Європейський Союз не лише підтримує впровадження енергоефективних заходів в Україні, а також очікує, щоб ваша країна прийняла відповідне законодавство у сфері енергоефективності. Ми раді, що спільно з Верховною Радою та урядом прийняли спеціальний фонд про підтримку енергоефективності і сподіваємось, що ці кошти будуть впроваджені і для підтримки багатоповерхових будинків в Жовкві», – наголосив перший радник і керівник операційного відділу представництва ЄС в Україні Йоганнес Бауер.

Жовківська міська рада в межах програми «План дій зі сталого енергетичного розвитку міста Жовква до 2020 року» реалізує проект ENPI 2014/342-300 під назвою «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється». Проект направлений на реалізацію заходів з метою зниження викидів парникових газів, впровадження енергоефективних технологій, використання відновлювальних видів палива та виховання енергоощадної поведінки у жителів міста Жовква та поширення досвіду серед місцевої влади інших населених пунктів України.

Добавить комментарий