Влада Москви ушосте відмовила опозиції у мітингу та ході

Влада Москви не погодила заявки на проведення мітингу і ходи на підтримку політв’язнів і проти поліцейського насильства, що планувалися опозицією 21 і 22 вересня на проспекті академіка Сахарова.

Це випливає з заяви департаменту регіональної безпеки і протидії корупції міста Москви, повідомляє DW.

Відмовe в департаменті пов’язали з проведенням «великої кількості масових акцій» в зазначеному місці. При цьому мітинги і хід запропонували перенести в Мар’їно.

За словами члена політради московського відділення Партії змін Дмитра Гудкова Ельвіри Віхарєвої, це «вже шоста незаконна відмова мерії» після дозволеного мітингу на проспекті Сахарова 10 серпня.

Раніше Ельвіра Віхарєва публічно звернулася до новообраних опозиційних депутатів Мосміськдуми з закликом підтримати заявлені заходи. 

«У вас є можливість зробити першу добру справу на новій посаді. Підтримайте ці заявки. Допоможіть добитися їх узгодження. Вимагайте дотримання в Москві 31-ї статті Конституції», – написала активістка, маючи на увазі статтю основного закону про право громадян РФ на проведення мирних зборів, мітингів, демонстрацій і пікетів.

Нагадаємо, 31 серпня у центрі столиці Росії у неузгодженій акції на підтримку незареєстрованих кандидатів у Московську міську думу взяли участь близько 750 осіб.

Добавить комментарий