Адвокат заявив про феноменальні розумові здібності Януковича і попросив не сміятися

Адвокат біглого екс-президента Віктора Януковича Олександр Горошинський заявив про феноменальні математичні здібності свого підзахисного і попросив присутніх у залі не сміятися з цього приводу.

Про це він сказав в ході дебатів в Оболонському районному суді міста Києва, пояснюючи відмову Януковича підписувати асоціацію з ЄС, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«У нього (Януковича – Ред.) феноменальна пам’ять, а по-друге, він феноменально рахує. У нього економічна складова, математична складова є реально феноменальною», – наголосив захисник.

Адвокат попросив присутніх у залі не сміятися і вказав, що Янукович не підписав Угоду про асоціацію з Євросоюзом лише тому, що вирахував ймовірні великі збитки для України від цього, які становили б 200 млрд доларів.

Як повідомлялося раніше, Оболонський райсуд міста Києва викликає колишнього президента-утікача Віктора Януковича для виступу з останнім словом у справі про державну зраду. На появу екс-президента чекають 12 жовтня о 10:00, зокрема, шляхом відеоконференції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *