Арбітражний трибунал вимагає від влади припинити беззаконня щодо американського бізнесмена

У неділю, 3 грудня, президент Лондонського арбітражного трибуналу Девід Карон дав українській владі всього одну добу для негайного припинення всіх незаконних дій стосовно заарештованого й побитого американського інвестора, власника Житомирської кондитерської фабрики Ігоря Бойка.

Про це повідомив юрист Андрій Портнов на своїй сторінці у Facebook.

Він наголосив, що у своєму наказі суд, зокрема, вказав усі останні факти – арешт, побиття, викрадення у невідоме місце, відмову в прийнятті слідчим ізолятором через травми, а також загрози життю та здоров’ю Ігоря Бойка.

«Це одна із найшвидших міжнародних судових реакцій щодо офіційної української влади за останній час», – зауважив юрист.

За його словами, тепер усе, що постановить Трибунал ляже в основу обвинувального вироку українських можновладців, які відібрали у іноземного інвестора його власність.

На підтвердження своїх слів Портнов опублікував відповідні документи

Нагадаємо, Ігоря Бойка заарештували на 2 місяці за рішенням судді, якого підозрюють у роботі на терористів ЛНР. Поліцейські, які конвоювали бізнесмена до СІЗО, дорогою його побили. Після цього Бойко опинився у лікарні. На знак протесту проти незаконного арешту та побиття американський підприємець оголосив голодування.

Бізнесмен неодноразово заявляв, що замовником кримінальної справи проти нього є президент України Петро Порошенко. Кондитерська фабрика Бойка була одним із основних конкурентів корпорації «Рошен» і займала 3-тє місце на кондитерському ринку України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *