ЦВК зареєструвала ще 9 кандидатів у народні депутати

Центральна виборча комісія засіданні 31 травня зареєструвала ще 9 кандидатів у народні депутати для участі у позачергових парламентських виборах. Усі – самовисуванці та на вибори висуваються на мажоритарних округах.

ЦВК зареєструвала кандидатами в нардепи:

Читайте також: Дострокові парламентські вибори в Україні: все, що треба знати

  1. Олега Місірука в одномандатному виборчому окрузі № 21 (Волинська область).
  2. Ольгу Бабенко – в окрузі №33 (Дніпропетровська область). Вона – депутатка Криворізької міськради, керівниця депутатської групи ВО «Батьківщина».
  3. Вадима Кривохатька – №82 (Запорізька область). Він – чинний позафракційний нардеп, член Комітету парламенту з питань запобігання і протидії корупції.
  4. Володимира Карплюка – №95 (Київська область). Він – скандальний екс-мер Ірпеня Київської області, голова політичної партії «Нові обличчя». Був підозрюваний у низці злочинів, зокрема дерибані землі, а ще в нього знайшли 67 незадекларованих квартир.
  5. Олексія Здоровця – №97 (Київська область). Він – депутат Броварської міської ради від партії «Свобода».
  6. Леоніда Клімова – №137 (Одеська область). Чинний нардеп, власник збанкрутілого «Імексбанку». Він 4 рази проходив до парламенту, три з яких – від «Партії регіонів».
  7. Олексія Тесаловського – №174 (Харківська область).
  8. Олександра Супруненка – №216 (Київ). Він – чинний нардеп, перед цим був нардепом від «Партії регіонів».
  9. Євгена Радька – №218 (Київ).

Читайте також: Парламентські вибори-2019: які партії-кандидати йдуть і які в них шанси

Станом на 31 травня загалом ЦВК зареєструвала 10 кандидатів у народні депутати, відмовлено в реєстрації – двом. 29 травня ЦВК зареєструвала першого кандидата в нардепи Володимира Пригладя. Він балотуватиметься в одномандатному виборчому окрузі №214 у Києві.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *