Данилюк: Указом президента неможливо розв’язати ключові проблеми в країні

Президент України Володимир Зеленський зараз займається тим, що формує команду, здатну зараз і в майбутньому успішно розв’язувати ключові проблеми в країні. Самі ж кадрові укази цих проблем не розв’яжуть.

Таку думку висловив в ефірі радник Володимира Зеленського та найімовірніший претендент на посаду секретаря РНБО Олександр Данилюк в ефірі телеканалу ZIK.

Читайте також: Данилюк: Треба виконати умови МВФ, а не вигадувати політичні причини цього не робити

Один із гостей студії поставив Данилюку питання, чому Зеленський займається призначеннями, а не розв’язує проблеми в країні. На що Данилюк відповів: «Поставте людям запитання: «Чому Верховна Рада приймає ті чи інші погані закони?» І дайте варіанти відповідей: Через те, що депутати курять, п’ють, нюхають чи через те, що існує особистий інтерес – корупція? Впевнений, 99% проголосує за особистий інтерес.

Далі Данилюк пояснив, що команда Зеленського працювала і працює у напрямі «ключових змін в країні». І навів приклади боротьби з корупцією або судової реформи. Для їх здійснення необхідно, щоб Верховна Рада прийняла низку рішень.

А кадрові укази і якісь інші укази президента – вони не розв’яжуть ключові проблеми в країні. Вони формують команду, здатну зараз і потім ці проблеми вирішувати,
– наголосив Данилюк.

І додав, що саме цим займається зараз президент Володимир Зеленський.

Про всі кадрові призначення Володимира Зеленського – читайте у матеріалі 24 каналу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *