Дембелю не буде: Порошенко навмисно затягує звільнення військових зі служби

Президент Петро Порошенко навмисно не підписує правки до закону «Про військовий обов’язок і військову службу», що дозволяють звільнятися військовослужбовцям, які відслужили необхідні строки.

Про це написав воєнний журналіст Костянтин Машовець на своїй сторінці у Facebook.

Він пояснює, що президент не поспішає робити цього, бо, щойно правки будуть затверджені й стануть законом, з війська «звільниться добрячий шмат загальної кількості особового складу», адже ніхто із них не має особливого бажання продовжувати контракт.

«Утримувати СІЛОМИЦЬ людей у війську владі дозволяє Закон, яким у країни оголошено часткова мобілізація й відповідно до цього діє так званий «особливий період», – зауважив журналіст.

Головними причинами цього штучного «утримання», за словами Машовця, є значне розходження між «радісними доповідями» Верховному головнокомандувачу Порошенку з боку Міністерства оборони та Генерального штабу щодо рівня укомплектованості війська та натовпів охочих «негайно записатися у війська» із реальним станом речей.

«Окрім всього вищесказаного існує ще одне ЗАПАДЛО… Зважаючи на кількість військовиків які «ні при яких умовах не бажають продовжувати контракт»… усім їм доведеться при звільненні виплатити у розумінні керівництва астрономічну сумму ГРОШЕЙ… а ось це дійсно…»не допустимо ни в коем случае»… принаймні до того моменту поки Рева не придумає, як їх «кинути на бабки», – додав журналіст.

Нагадаємо, раніше бійці морської піхоти влаштували відкритий демарш перед президентом Петром Порошенком, відмовившись надіти нові берети й тим самим висловивши протест проти фасадної реформи в армії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *