Експерт: інформація про дострокові вибори парламенту – технологічний проект

Інформація про позачергові парламентські вибори – один з елементів тиску на певних депутатів з метою зробити їх більш договороспроможними.

Про це сайту 24 розповів директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

«Інформація про дострокові вибори парламенту – технологічний проект, один з елементів тиску на певних депутатів, як союзників, так і ні. Тих, хто на 99,9% вже не будуть депутатами в наступному скликанні. Але зараз таким чином з ними можна домовлятися і приймати необхідні рішення. Загроза виборів зробить їх більш договороспроможними», – переконаний політолог.

За його словами, наразі немає об’єктивних причин для дострокових виборів парламенту. Згідно з Конституцією, повинні бути обставини. Зокрема, Верховна Рада не збирається протягом певного періоду часу на сесійні засідання, зазначив Бала.

Експерт також зауважив, що відповідно до Конституції, оголошення дострокових виборів – не обов’язок, а право президента. При нинішній ситуації, вважає він, владі не зовсім доречно йти на дострокові вибори. Це треба було робити раніше. А зараз владі навпаки потрібно показати результати своєї роботи.

Нагадаємо, раніше політтехнолог Сергій Гайдай  заявляв, що оточення президента Петра Порошенка, яке останнім часом порушує тему дострокових виборів до Верховної Ради, розраховує на можливість БПП за допомогою фальсифікацій потрапити до парламенту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *