Інженер із Франції хотів перелетіти Ла-Манш на своєму винаході, але подолав лише півшляху

Французький інженер Франки Запата впав у воду, перетинаючи протоку Ла-Манш на літаючої дошці.

Про це повідомляє «РИА Новости», передає НАРОДНА ПРАВДА.

Інженер збирався пролетіти 35 км і зупинитися в 18 км від берега, щоб поміняти рюкзак з паливом.

Під час дозарядки Запата впав у воду. Це сталося через вісім хвилин польоту. Випробувач не постраждав, і його відразу підібрало судно.

Запата планував дістатися з французького берега протоки на англійську. Його політ був приурочений до 110-ї річниці першого перельоту через Ла-Манш, який 25 липня 1909 року здійснив пілот Луї Блеріо. Передбачалося, що швидкість польоту складе близько 140 км /ч.

Інженер придбав широку популярність 14 липня. В цей день Запата пролетів на своїй дошці над площею Згоди після військового параду з нагоди Дня взяття Бастилії на Єлисейських полях.

Інженер із Франції хотів перелетіти Ла-Манш на своєму винаході, але подолав лише півшляху
Французький інженер Франки Запата

Нагадаємо, раніше японці оснастили робота новітнім «м’яким» гусеничних шасі, що дозволило дрону долати високі перешкоди, включаючи навіть гвинтові сходи з крутим ухилом. Новинку представила японська компанія Amoeba Energy.

Також повідомлялося про те, що NASA планує відправити на Міжнародну космічну станцію спеціальних роботів, які повинні взяти на себе рутинну роботу астронавтів.

У робота Софії з’явилася молодша «сестра». Компанія Hanson Robotics, яка працювала над створенням Софії, представила міні-версію, націлену на контакт з дітьми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *