Кадиров образився на Зеленського через заяву про повернення Криму

Президент Чечні Рамзан Кадиров заявив, що розчарувався у президентові України Володимирові Зеленському після його промови під час інавгурації. Так, Кадирову не сподобались слова Зеленського про наміри повернути під контроль України окупований Крим.

«Щодо Криму, то півострів у березні 2014 року назавжди повернувся додому в Росію і нікуди йти не збирається! Зеленському та його майбутнім наступникам слід назавжди засвоїти, що Крим був, є і навіки-віків буде складовою частиною Росії», – написав президент Чечні у своєму Telegram-каналі.

Читайте також: Інавгурація Зеленського: як висвітлювали російські ЗМІ та що казали місцеві експерти

Кадиров переконаний, що «швидше за все, інавгураційну промову редагували за океаном, адже президент не почав би в перший же день робити войовничі заяви, погрожуючи захопити територію сусідньої держави».

Володимире Олександровичу, я був про Вас зовсім іншої думки. Думав, що успішний, досвідчений і відомий шоумен стане мудрим тверезомислячим політиком, а ви відразу зазіхнули на чуже. Так добрі сусіди не роблять! Змушений розчаруватися у Вас,
– заявив президент Чечні.

Він додав, що якби Росії потрібні були чужі землі, Київ давно став би обласним центром на заході РФ. Але Росія цього нібито не зробить ніколи: «Ми поважаємо територіальну цілісність країни братнього українського народу! Нам чужого не треба, але і свого нікому не віддамо!».

Читайте також: Інавгурація Володимира Зеленського: з’явилась перша реакція Росії

Кадиров Зеленський Крим Росія анексія
Повідомлення Кадирова про розчарування в Зеленському

Зазначимо, що коли стало відомо, що на виборах президента перемагає Зеленський, Кадиров відразу заявив, що Росія готова протягувати руку Україні. Президент Чечні тоді казав, що у Зеленського є «величезна перевага перед Порошенком». За його словами, новообраний президент має можливість усвідомити, що Росія – найближчий сусід.

20 травня відбулася інавгурація Володимира Зеленського: він офіційно став Президентом України. Через кілька годин після цього Зеленський підписав свій перший указ, яким прийняв повноважень верховного головнокомандувача Збройних сил.

Дивіться відео про інавгурацію Володимира Зеленського:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *