Конфлікт НАБУ й САП спровокувала влада – експерт

Однією із причин загострення конфлікту між Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою є наближення президентських виборів і взаємне загострення страхів.

Таку думку висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко 24 каналу.

«З боку влади побоюються, що Ситник може відкрити гучні справи проти представників президентської команди та інших високопосадовців. Навмисно провокується конфлікт між НАБУ і впливовими фігурами, у тому числі в «Народному фронті», як у випадку з підозрою проти міністра інфраструктури Омеляна», – зазначив він.

На думку Фесенка, главу НАБУ хочуть зробити вразливим, залежним і, можливо, створити передумови, щоб він пішов. Ситник же боїться, що проти нього відкриють кримінальні справи і можуть взяти під варту, тому хоче грати на загострення й атакувати першим.

Доклали руку до провокування конфлікту між НАБУ та САП, на думку експерта, також і різні політичні сили, які побоювалися цих антикорупційних органів.

«Ситник зараз під великим пресингом, його намагаються підсадити на гачок у справі про розголошення таємниці слідства. Додалася історія з Холодницьким, через що, скоріше, теж відкриють кілька кримінальних справ. У нього непроста ситуація», – вважає Фесенко.

Нагадаємо, 19 вересня керівник САП Назар Холодницький заявив, що детективи НАБУ намагалися його прослуховувати. У Нацбюро всі ці звинувачення заперечили.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *