Луценко не вірить у перемогу Порошенка, тому хоче від нього піти – політолог

Генеральний прокурор Юрій Луценко не вірить у політичну перемогу чинного президента України Петра Порошенка, оскільки хоче піти з його команди.

Таку думку висловив політолог Вадим Карасьов у коментарі телеканалу NewsOne.

Експерт нагадав, що Луценко був у багатьох тимчасових союзах і він «вважає, що саме такі мезальянси приносять йому користь і політичний успіх».

«Свого часу Луценко пішов від Мороза (колишній глава Верховної Ради і лідер «Соцпартії» Олександр Мороз – ред.), потім від Тимошенко, потім – ще від людей, які дуже йому допомагали, коли він був за ґратами. Потім він приєднався до Порошенка», – заявив він.Тому, вважає Карасьов, з огляду на політичну біографію Луценка, цілком можливо, що генпрокурор піде з команди президента й приєднається до мера Києва Віталія Кличка.

«Луценко вважає, що його зоряний час ще попереду і починає самостійну гру», – переконаний політолог.

Крім того, Карасьов також вважає, що не увійде до команди чинного президента й прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко нещодавно заявив, що не братиме участі в роботі виборчого штабу президента Петра Порошенка й після президентських виборів планує повернутися до політичної діяльності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *