Луценко хоче замінити Холодницького на лояльну людину – політолог

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький виявився найслабшою ланкою в команді, адже його призначено за часів екс-генпрокурора Віктора Шокіна, коли віце-президентом у США був Джозеф Байден. Тому у нього не виявилось підтримки для виживання у цій політичній системі.

Про це розповів політолог Руслан Бортник під час прес-конференції «Антикорупційні війни: до чого призведе звільнення Холодницького», передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Бортник наголошує, що діяльність антикорупційних органів буде одним із найважливіших інструментів передвиборчої політичної боротьби.

«Те, що ми сьогодні спостерігаємо, це спроба замінити Холодницького на людину, лояльну до Луценка. Для нього Холодницький чужий», – зазначив політолог.

Бортник заявив, що Холодницький підпорядковується лише номінально, а реально зберігає значну інституційну незалежність. Саме керівник САП значною мірою контролює НАБУ. Саме це, на думку політолога, стало причиною початку війни за цю посаду.

Кампанія проти Холодницького, звільнення Соболєва, переконаний Бортник, є частиною тактики з приборкання НАБУ та монополізації антикорупційних інструментів напередодні виборів.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України порушила проти Назара Холодницького кримінальне провадження за підозрою в розголошенні відомостей досудового розслідування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *