Мадуро пропонує провести у Венесуелі дострокові парламентські вибори

Президент Венесуели Ніколас Мадуро звернувся до опозиції, яка контролює Національну асамблею (парламент – ред), з пропозицією провести дострокові вибори в законодавчий орган для врегулювання політичної кризи в країні.

Про це повідомляє Сегодня.

«Сьогодні я роблю опозиції пропозицію: давайте поміряємося силами шляхом виборів. Давайте проведемо дострокові вибори в Національну асамблею, щоб подивитися, кого підтримує народ», – сказав Мадуро.

За словами президента, проведення виборів буде «демократичним, мирним, конституційним шляхом вирішення» складної політичної ситуації в країні.

У лютому Мадуро вже виступав з ініціативою провести дострокові вибори в парламент. Тоді він заявив, що пропозиція знаходиться на розгляді Конституційної асамблеї, яка була скликана з ініціативи Мадуро без проведення попереднього референдуму. Чергові вибори до парламенту Венесуели повинні пройти в 2020 році.

Президент також наголосив на важливості збереження єдності армії. «За будь-яких обставин ми повинні підтримувати і зміцнювати монолітність збройних сил Боліваріанської Республіки», – зазначив він.

Читайте більше новин на тему: Венесуела

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *