Міноборони РФ: Boeing над Донбасом збила ракета, що була на озброєнні в України

У Міністерстві оборони Російської Федерації заявили, що ракета, якою над Донбасом було збито малайзійський Boeing, була на озброєнні в українській військовій частині.

Про це заявив начальник головного ракетно-артилерійського управління Міноборони РФ Микола Паршин під час прес-конференції 17 вересня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За його словами, ракету було виготовлено 24 грудня 1986 року у Долгопрудному науково-дослідному інституті, після чого було відправлено до військової частини на території України. І до Росії ракета нібито більше не поверталася.

«Ракета з бортовим номером 886 847 379, призначена для ЗРК «Бук», 29 грудня 1986 року була відправлена залізничним транспортом у військову частину 20/152. Достовірно відомо, що ракета військовою частиною була отримана, про що був складений акт врахованої продукції. Справжнє найменування частини 20/152 – «223-га зенітно-ракетна бригада». 1986 року бригада входила до складу Прикарпатського військового округу і дислокувалася у місті Теребовля, Тернопільської області Української СРСР», – заявив генерал-лейтенант Микола Паршин.

Також у Міноборони РФ заявили, що військова частина України, де зберігалася ракета, залучалася до операції Києва на Донбасі.

Як повідомлялося, винних у збитті авіалайнера Boeing 777 рейсу МН17 Малазійських авіаліній на Донбасі в 2014 році громадян Росії судитимуть в Україні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *