MWC-2019: революційні смартфони, які представили на виставці

З 24 по 28 лютого у Барселоні відбулась одна із найграндіозніших подій у світі технологій — виставка MWC-2019. За ці кілька днів виробники представили дуже багато унікальних девайсів. Про найяскравіші з них поговоримо далі.

Nokia 9 Pure View з 5 камерами

Цей смартфон став першим на ринку, що отримав одразу 5 модулів основної камери. Для цього бренд співпрацював із компанією Light. Її завдання полягало у синхронізації інформації з 5 камер для створення більш якісних фото. Nokia кілька разів переносила презентацію флагмана тільки тому, що цей софт працював не досконало.

Читайте також:  Тренди серед смартфонів: чим дивуватимуть компанії у 2019 році

Та як свідчать фото, зроблені на Nokia 9 Pure View, – знімає смартфон неймовірно. Тож очевидно, Light таки зуміла налагодити синхронну роботу камер.

Nokia 9 PureView

Як знамає Nokia 9 PureView

Основна камера Nokia 9 PureView складається з п’яти 12-мегапіксельних сенсорів (два кольорових і три монохромних) з оптикою Zeiss, апертурою f / 1.8 і розміром пікселя 1,25 мкм. Також смартфон оснащений світлодіодним спалахом і ToF-модулем.

Як знімає Nokia 9 PureView

Як знімає Nokia 9 PureView

Під час фотографування усі п’ять датчиків спрацьовують одночасно, захоплюючи зображення з різною експозицією, після чого спеціальний алгоритм зводить отриману інформацію в єдине зображення.

Інші характеристики. Тут ми вже не бачимо такого новаторства. Він отримав минулорічний топовий процесор Qualcomm Snapdragon 845. Nokia 9 PureView оснащується 5,99-дюймовим POLED-дисплеєм і сканером відбитків пальців вбудованим під дисплей. Також екран новинки захищений загартованим склом Gorilla Glass 6.

ЦІна. Nokia 9 PureView надійде в продаж з початку березня. Рекомендована ціна новинки – 699 доларів (близько 18 900 гривень).

LG V50 TwinQ з двома екранами

Більше уваги привертає не сам смартфон, а його чохол. ВІн має ще один екран LG Dual Screen, що значно розширює функціонал новинки.

Як він пригодиться. На обох екранах одночасно можуть бути запущені 2 додатки. До прикладу, на одному екрані можна дивитись відео, а на іншому переписуватись у чаті. Крім того, смартфон може зацікавити геймерів. Так, для ігрового режиму на другому екрані можна відкрити віртуальний геймпад і зробити з нього ігрову консоль.

На жаль, Dual Screen не дає змогу розкрити один додаток на два екрани.

LG V50 TwinQ: відео 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *