На Сумщині батьків судитимуть за звіряче вбивство власної дитини

Прокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 28-річного чоловіка, який наніс тяжкі тілесні ушкодження власній 4-річній доньці.

Судитимуть також і 24-річну матір дівчинки, яка також завдавала дитині тілесних ушкоджень, а після цього більше доби спостерігала, як страждає її донька.

«Згідно висновку експертів, обвинувачені усвідомлювали свої дії на момент їх вчинення, відтак вони є осудними. На вирок суду чоловік чекає в СІЗО, його дружина перебуває під домашнім арештом.

Водночас відповідними службами розпочато процедуру відібрання у обвинувачених двох інших дітей, наразі 2-річний хлопчик перебуває в будинку малюка, 7-річна дівчинка – в інтернаті.

За скоєне чоловікові загрожує 10 років позбавлення волі, його дружина може провести за ґратами наступні 8 років», – розповів начальник відділу прокуратури Сумської області Сергій Саєнко, передає Магнолія ТВ. 

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження), обвинувачена відповідатиме за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) та ч. 3 ст. 135 (завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження) КК України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *