НАБУ на 23 тис. грн запаслося майже 6 тисячами рулонів туалетного паперу

Національне антикорупційне бюро придбало 5 760 рулонів туалетного паперу за 23,2 тис. гривень.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Олександр Дубінський.

За результатом аукціону з ТОВ «ТД» «Укрканцторг» був укладений договір на поставку засобів гігієни, в т.ч. туалетного паперу. При чому учасник торгів з найменшою ціною ТОВ «Юкрейнторг» був відхилений через те, що туалетний папір не відповідав технічним і якісним характеристикам, зазначає журналіст.

«Отже, згідно з умовами тендеру, вартість туалетного паперу склала 23,2 тис. гривень. Було поставлено 120 гофроящиків по 48 рулонів паперу в кожному. Таким чином загальна кількість рулонів склала 5 760 штук. Виходячи з підрахунків НАБУ на період проведення тендера – паперу цілком повинно вистачити на неповних 9 місяців. Саме 640 рулонів туалетного паперу потрібно співробітникам НАБУ протягом одного календарного місяця», – вказує Дубінський.

Він також додав, що всього в Національному бюро налічувалося 622 працівника, а це фактично один рулон на людину в місяць.

«Перепрошую, але складається таке враження, що з «сортиру» Артем Ситник і його колеги просто не «вилазять». Основна боротьба з корупцією тужиться там!», – написав журналіст.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України 25 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «Єврокар» та ТОВ «ВіДі юнікомерс» спеціалізованих легкових автомобілів на загальну суму 10,9 млн гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *