Начальник складу військової частини викрав майна на 2 млн гривень

Прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо розкрадання начальником складу майна зв’язку більш ніж на 2 млн грн, що знаходиться на зберіганні у військовій частині Нацгвардії.

Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Центрального регіону.

За результатами проведеної позапланової інвентаризації майна зв’язку на об’єднаному складі зв’язку однієї з військових частин Нацгвардії, дислокованої на Київщині, виявлена недостача майна: радіостанцій, ноутбуків, системних блоків, моніторів, комутаторів та іншого військового майна на загальну суму близько 2 млн. 326 тис. грн .

«Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону стосовно зазначеного військовослужбовця Національної гвардії України здійснюється досудове розслідування по ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України за фактом самовільного залишення військової частини, його оголошено в розшук і отримано рішення слідчого судді про дозвіл на затримання», – повідомили в прес-службі.

Нагадаємо, головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив про затримання і оголошенні підозри військовослужбовцям військового аеродрому «Шкільний» в Одесі через незастосування ними зброю при нападі на військову частину 29 жовтня.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *