Нардепка Луценко про дію воєнного стану: Створені резерви та уточнені плани евакуації

Під час дії воєнного стану в десяти областях України були посилені охорона державного кордону і патрулювання територій.

Про це в ході засідання Погоджувальної ради Верховної Ради 17 грудня заявила представник президента в парламенті, народна депутатка Ірина Луценко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Багато говорилося про те, що ж дало нам введення положення в Україні… Не можна не відзначити, що насамперед відбулося в Україні. Військові сили приведені в бойову готовність, доукомплектовані понад 100 одиницями, а ще повинні доукомплектуватися 200 одиницями техніки. Відбулося бойове злагодження бригад і батальйонів територіальної оборони. Уточнився і утвердився мобілізаційний план», – заявила вона.

За словами Луценко, до патрулювання на вулицях залучили Національну гвардію.

«Було збільшено кількість блокпостів. Посилено охорону державного кордону та об’єктів державної інфраструктури, державної таємниці. Визначено перелік закладів охорони здоров’я, де при необхідності буде надаватися необхідна медична допомога військовим. В тому числі створені резерви інвентарю, ліків, донорської крові. На виконання затвердженого урядом плану впровадження та забезпечення плану воєнного стану уточнені плани евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей», – додала вона.

Нагадаємо, більшість українців упевнені, що президент Порошенко захотів оголосити воєнний стан для перенесення виборів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *