Нема в чому вийти у космос: в NASA скасували історичну подію через курйоз

Вихід у відкритий космос виключно жіночого екіпажу, який вперше в історії повинен був відбутися 29 березня, скасували.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в NASA.

Причина – немає відповідного скафандра. Після першого виходу в космос Енн Макклейн вирішила, що їй підходить верхня секція скафандру середнього розміру. Але до 29 березня, пояснили в NASA, встигнуть підготувати лише один скафандр потрібного розміру, і його одягне Христина Кох.

Як відомо, 29 березня астронавти – жінки повинні були замінити акумулятори частини сонячних батарей МКС. Подібний вихід у космос займає близько семи годин.

Разом з Христиною Кох 29 березня у  відкритий космос вийде астронавт NASA Нік Хейг. Як повідомляє Telegram-канал “Карточный домик”, Нік Хейг буде змушений скористатися запасним скафандром, оскільки раніше один з його скафандрів відмовив.

Нема в чому вийти у космос: в NASA скасували історичну подію через курйоз

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фахівці не можуть встановити походження отвору в побутовому відсіку космічного корабля «Союз МС-09». Інформації, яку зібрали російські космонавти при виході у відкритий космос, виявилося недостатньо, можливо, будуть потрібні додаткові експерименти на орбіті.

Також повідомлялося, що вже цього року на Землю може впасти радянська дослідна станція «Космос-482», яка була призначена для вивчення Венери.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *