Новинський про Ахметова: Найкращий партнер, якого знав у житті

Депутат-мільярдер від «Опозиційного блоку» Вадим Новинський вважає олігарха Ріната Ахметова найкращим бізнес-партнером, якого знав у житті.

Про це він розповів в інтерв’ю Українській правді.

Новинський зазначив, що їхнє спілкування з Ахметовим почалося в 2003-2004 роках. Вони, за словами нардепа, часто проводили бізнес-переговори, адже обидва розуміли – аби мати успіх, необхідно укрупнюватися.

Ідея об’єднати металургійні активи, яка зробила Новинського співвласником групи «Метінвест», як стверджує нардеп, виходила не від нього, тому що він розумів, що в цій справі буде молодшим партнером.

«Він запропонував: «Давай так зробимо, це дасть стійкість нашого бізнесу, більшу безпеку, більшу незалежність від якихось катаклізмів, які відбуваються в економіці всюди». Тому ми розуміли взаємовигідність цього кроку», – наголосив Новинський.

Стосовно ж того, чи не шкодував він про це рішення, Новинський відповів: «Ні разу не пошкодував. Я вважаю, що це був дуже правильний і своєчасний крок … Я вважаю Ріната Ахметова найкращим партнером, якого я знав у своєму житті».

Як відомо, Рінат Ахметов очолює рейтинг найбагатших українців. Його статки зросли відразу на 76%, або на 5,3 млрд доларів. Вадим Новинський, своєю чергою, розташувався на третій сходинці списку українських багатіїв.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *