Олена Криворучко: Через 7-10 років в Україні будуть нормальні дороги

Про таке в ефірі телеканалу ZIK заявила директор ДП «Укрдорінвест» Олена Криворучко:

 «Створення державного дорожнього фонду я вважаю перемогою, яка була здобута зусиллями і «Укравтодору», і Міністерства інфраструктури України та всіх тих осіб, які брали участь у підтримці цього законопроекту, який згодом став законом України. Звичайно, не можна стверджувати, що проблема вирішиться у найближчі три роки. Для того, щоб стабільно наповнювати дорожній фонд і ми вирішили всі ті проблеми, які є на сьогоднішній день, нам потрібно від семи до десяти років. За умов стабільного фінансування. 

Якщо говорити про українські проекти, які можуть стати концесійними, то тут, звичайно, перевага, швидше за все, надаватиметься обходу населених пунктів. Перед водієм постане вибір: або він проїжджає через населений пункт зі швидкості 50-60 кілометрів за годину, або поїде платною концесійною дорогою, зекономивши свій час. Вартість проїзду консеційною дорогою становитиме 5-15 євроцентів за кілометр».

Нагадуємо: у листопаді 2016 року ВРУ ухвалила закон про створення державного дорожнього фонду для фінансування ремонту і будівництва автомобільних доріг країни. За ухвалення законопроекту №4014а про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо вдосконалення механізму фінансування дорожньої галузі за основу і в цілому проголосували 248 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *