Патріарх Єрусалимський Порошенка не прийняв, а Новинського нагородив

«Вдале фото – це, насамперед, розказана історія, відображена фотографом і, зрозуміло, така, що триває і після клацання цифрового фотика.

У цьому фото – відразу кілька історій: і персональні – Вадима Новинського і Патріарха Феофіла, і “колективна” – канонічної православної церкви, пише на своїй сторінці в Фейсбук політолог Дмитро Джангіров. Він вважає, що в цю колективну історію, безсумнівно, входять не тільки зустрічі, що відбулися, і нагородження гідних, але і відмова від зустрічі з негідними.

«Як ми пам’ятаємо, нещодавно Петро Порошенко намагався зустрітися з Патріархом Єрусалимським, але Феофіл захворів. На щастя, одужання настало вже на наступний день, і Патріарх зустрівся з делегацією ієрархів УПЦ.

Тож хочеться побажати Патріарху не хворіти, а, значить, щоб його відвідували тільки гідні!».

Нагадаємо, що Голова фракції Опозиційного блоку Вадим Новинський отримав нагороду від єрусалимського патріарха Феофіла III. Про це Новинський, який у складі делегації Української православної церкви (Московського патріархату) на чолі з керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським та Броварським Антонієм відвідав Єрусалим, повідомив в Facebook.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *