Підтоплення у Польщі: рятувальники вночі укріпляли дамби і евакуювали людей

Впродовж минулої ночі польські рятувальники 200 разів реагували на виклики, пов’язані із підтопленням на півдні країни. Евакуйовано кілька десятків людей. Найважчою є ситуація в Ізбісках у Підкарпатському воєводстві, де вчора вода прорвала захисну дамбу і затопила навколишні поля та будинки.

Про це повідомляє RMF FM.

Найбільше разів реагували на виклики рятувальники у Підкарпатському, Малопольському та Свентокшиському воєводствах. Вчора ввечері їм довелося посилити 23 пошкоджені будівлі та очистити близько 250 затоплених доріг. Найважчою є ситуація в Ізбісках у Підкарпатському воєводстві, де вчора вода прорвала захисну дамбу і затопила навколишні поля та будинки. Рятувальники і військові намагалися відновити прорвану дамбу, але сильні опади не дозволили повністю виконати це завдання.

Загалом ситуація значно покращилася – замість прогнозованих 120 л дощів на квадратний метр, у гірських районах, вночі випало тільки 20 л. Однак у Малопольському воєводстві й надалі існує небезпека підтоплення на п’яти річках. Зокрема, рівень річки Бялої зріс майже на шість метрів і загрожує підтопленням Ценжковіц. Подібна ситуація на півдні Сілезького воєводства, де також небезпечно піднявся рівень річок, у тому числі – на Віслі.

Нагадаємо, вчора прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький повідомив про можливі підтоплення у трьох регіонах країни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *