Побиттям американського бізнесмена керував слідчий-корупціонер

Американський інвестор, власник Житомирської кондитерської фабрики Ігор Бойко, який був незаконно заарештований та жорстоко побитий поліцією, звинувачує в організації свого побиття слідчого Головного слідчого управління Нацполіції Дмитра Любезнікова

«Поліцейський, який мене конвоював та бив, постійно дзвонив Любезнікову, вони постійно консультувались, що робити. Той їм давав якісь вказівки», – каже Ігор Бойко. 

У ході розслідування, яке провели журналісти видання UA1, виявилось, що старший слідчий з особливо важливих справ ГСУ Нацполіції Дмитро Любезніков не вказав у своїй декларації автомобіль, яким володіє, – Mazda CX-9. Вартість такого авто становить близько 50 тис. доларів. 

Також слідчий, якого іноземний бізнесмен звинувачує у своєму побитті, приховує бізнес дружини Юлії Любезнікової. У декларації слідчого не вказано доходи клініки ветеринарної медицини «ВетПро», яка належить його дружині. У декларації Дмитра Любезнікова вказано, що дружина протягом останніх двох років отримувала лише допомогу по народженню дитини. 

Крім того, в ході журналістського розслідування Дмитра Любезнікова звинуватили в можливій організації замовного вбивства іншого бізнесмена – Олександра Ногачевського. Сам Ногачевський отримав притулок в Іспанії. В інтерв’ю скайпом для видання UA1 він розказав, що впевнений: три замахи на його життя було організовано саме слідчим Дмитром Любезніковим.  

Нагадаємо, 1 грудня, ввечері, поліцією був жорстоко побитий американський бізнесмен, власник Житомирської кондитерської фабрики Ігор Бойко під час його доставки з Печерського суду міста Києва до СІЗО. Машина з арештованим Бойком зникла на кілька годин, а потім адвокатам вдалось знайти свого підзахисного побитим у лікарні швидкої допомоги в оточенні 20 озброєних спецпризначенців поліції. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *