Полторак позбавив звань офіцера, який годував солдат простроченими консервами

Міністр оборони Степан Полторак позбавив усіх військових звань та пільг начальника 46-го Об’єднаного центру забезпечення Збройних сил в Одесі Євгена Короля, у якого на складах знайшли тонни бракованих консервів та недостачу понад 200 тонн палива.

Про це міністр заявив на брифінгу, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За словами Полторака, порушення, які було виявлено на складах 46-го центру, а саме недостачу 206 тонн палива, можна розцінювати як військову зраду.

Наразі документи щодо порушень полковника передано військовому прокурору з проханням розпочати кримінальне провадження за фактом незадовільного ставлення до своїх службових обов’язків і за фактом завдання збитків державі.

Також було звільнено з посади «за службову невідповідність» старшого офіцера відділу забезпечення паливом і мастильними матеріалами Центрального управління забезпечення тилу Збройних сил підполковника Вадима Ізварина. Цього офіцера позбавлять права на отримання вихідної допомоги і права перебувати на квартирному обліку.

Спричинене таке рішення щодо Ізварина тим, що він за день до відправлення комісії в 46-й центр був на базі, здійснював перевірку, але не побачив недостачі 206 тонн палива.

«Він був або в змові з керівництвом бази, або недбало виконував свої службові обов’язки», – зазначив міністр.

За словами Полторака, було понижено на посаді начальника відділу збереження палива і паливно-мастильних матеріалів 46-го центру майора Олександра Даліо. Цього офіцера переведено на роботу в іншу військову частину.

Пониження у посаді отримав начальник центру Управління забезпечення паливно-мастильними матеріалами тилу ЗСУ полковника Руслан Кубаль. Саме цей полковник був найвищою посадовою особою, яка відповідає за стан зберігання, якість та своєчасність забезпечення військових частин паливно-мастильними матеріалами.

Нагадаємо, спеціальна комісія Міноборони виявила на складах 46 об’єднаного центру забезпечення в Одесі велику недостачу понад 200 тонн дизпалива та бензину. Також на складах центру велику кількість прострочених консервів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *