Порошенко про санкції Росії: Це як державна нагорода

Президент Петро Порошенко заявляє, що для українців, які опинилися у так званому санкційному списку Росії, це ніби державна нагорода.

Про це він сказав під час спільного брифінгу з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, передає Українська правда.

«В Україні перебування в цьому листі є як якась державна нагорода. Принаймні, це так сприймається. І дуже ображені ті, хто в цей список не попав», – наголосив Порошенко.

Він додав, що рішення Росії про санкції не було для нього неочікуваним.

«За невеликим винятком, це список дуже достойних людей, включно з моїм сином, включно з половиною моєї Адміністрації, з великою кількістю народних депутатів, більшості членів коаліції, членів українського уряду», – сказав Порошенко. 

Президент також наголосив, що Росії замість «брякати зброєю на фронті і через санкції» треба «зробити просту річ – піти геть з України».

«Тоді буде і мир, і непотрібно буде запроваджувати жодних санкцій. Це є просто свідчення неконструктивної позиції РФ, свідчення того, що вони не збираються імплементувати Мінськ, знижувати напругу, забирати свою зброю. І це дуже сумно», – підсумував Порошенко.   

Нагадаємо, РФ запровадила санкції проти 322 українських громадян і 68 компаній. Під російські санкції, крім Тимошенко, потрапили старший син президента України Олексій Порошенко, глава МВС Арсен Аваков, генпрокурор Юрій Луценко, керівник «Нафтогазу» Андрій Коболєв, засновник девелоперської компанії Mos City Group Павло Фукс та інші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *