Порошенко хоче з Гройсмана зробити Яценюка – політолог

Політолог Руслан Бортник заявив, що чинний президент Петро Порошенко хоче, щоб прем’єр-міністра Володимир Гройсман повторив долю екс-глави Кабінету міністрів Арсенія Яценюка. Таку думку політолог висловив у коментарі для golos.ua.

«Порошенко намагається з Гройсмана зробити Яценюка, зробити з нього «промокашку» для зниження його рейтингу. Мені здається, що Гройсман чудово це розуміє, він не хоче брати на себе всю цю тяжкість, відповідальність з підвищенням ціни на газ для населення. Тому місія МВФ поїхала піймавши облизня», – пояснив Бортник.

За його словами, прем’єр-міністр не захотів підписувати за бажанням чинного президента меморандум з Міжнародним валютним фондом, який знищив би його як політичного гравця.

Крім того, політолог не виключає, що найбільш токсичні представники нинішньої влади будуть кримінально переслідуваними в разі програшу Порошенка на президентських виборах.

Нагадаємо, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко впевнена, що вибори президента стануть «політичним кінцем» для Порошенка і його партії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *