Порошенко заявив про підготовку Росією «масштабних втручань» у вибори в Україні

Президент Петро Порошенко заявив про підготовку Російською Федерацією масштабних втручань у виборчі процеси в Україні в наступному році.

Про це він написав у себе на сторінці в Facebook.

За його словами, і в Києві, і в Брюсселі, і в Вашингтоні, та й в абсолютній більшості західних столиць немає жодних сумнівів щодо цього. Мета – «зламати небезпечну для агресора європейську єдність та солідарність з Україною, внести розкол у трансатлантичний альянс та підтримати популістичні, націоналістичні та євро скептичні політичні сили».

«Домовились з лідерами ЄС та США тісно координувати наші зусилля та взаємодіяти на всіх рівнях. Доручаю Раді національної безпеки і оборони України (РНБО) передбачити окреме засідання щодо протидії втручання у вибори. Маємо бути готові спільним з нашими міжнародними партнерами фронтом протидіяти гібридним викликам вільному демократичному волевиявленню наших громадян!» – написав Порошенко.

Нагадаємо, як екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що це Росія дискредитує його проект по облаштуванню державного кордону з РФ під назвою «Стіна».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *