Розкрито ім’я російського офіцера, який командує бойовиками “ДНР”

Колишня заступник командира 11-го полку т.зв. “ДНР” Світлана Дрюк “Вітерець”, яка раніше воювала на боці бойовиків, а нещодавно  перейшла на українську сторону, повідомила, що фактичним командиром 11-го полку 1-го армійського корпусу російських окупаційних військ на Донбасі є формальний командир 810-ї бригади морської піхоти ЧФ РФ Олексій Бернгард.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Світлана Дрюк готова надати свідчення про злочини Олексія Бернгарда та ще 30 російських військових на Гаагзькому трибуналі.

“Він кар’єрист, тому що він не дивиться, можна виконати цю задачу, чи ні. Людину прислали з розрахунком на те, що з “ДНР” він поїде з черговою зіркою”, – розповіла перебіжчиця про росіянина.

Розкрито ім’я російського офіцера, який командує бойовиками “ДНР”

Для довідки: Світлана Дрюк “Вітерець” перейшла на українську сторону. На окупованій території вона пройшла шлях від санітарки до командира жіночого екіпажу танку Т-72 та заступниці командира 11-го полку 1 АК. Світлана є прототипом головної героїні пропагандистського фільму “Ополченочка”, знятого за гроші РФ. Прем’єра фільму анонсована на 9 травня 2019 року.

Нагадаємо, на сторону ВСУ перейшла головна героїня фільму ”Ополченочка”.