Розруха і сірість: у мережі показали, до чого окупанти довели Донецьк

Житель окупованого Донецька Ігор Полтовець продемонстрував, як зараз виглядає Київський проспект, який з центру міста веде до підірваного в січні 2015 року Путиловского мосту.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Донецькі новини».

«Відновний фонд Донецька у нас працює, звичайно, просто “чудово”. Ви бачите, людям повідривало балкони, розбиті шибки. А до центру міста тут, в принципі, 7 хвилин на машині», – підкреслює Полтавець, демонструючи одну з постраждалих в результаті обстрілу багатоповерхівок, розташовану на початку проспекту.

Будинки в районі Київського райвиконкому досі стоять «забиті фанерою», «балкони – без скла, поламані рами». Але вже традиційно для постраждалих будівель – тут все одно висить прапор «ДНР».

«Багато чого не знімаю, багато не показую, але ось старі будинки – “сталінки”, 4-поверхівки – всі побиті, у всіх вікна забиті. Дісталося цьому району», – додає він.

Будівля видавництва «Радянська Донеччина», в якій в мирний час розташовувалися друкарня і редакції багатьох ЗМІ Донецька та області, також сильно постраждала в 2014-2015 рр. Зараз на нижніх поверхах замінили вікна, які вибуховою хвилею вибило, але верхня частина поки так і залишається ушкодженою.

З 2014 року “жива частина” району закінчується на перетині Київського та Партизанського проспектів.

«Зараз це кінцева зупинка маршруток, далі громадський транспорт не йде, тут він розвертається і відстоюється. Це – межа, тут вечорами закінчують горіти ліхтарі. Звичайно, люди живуть і далі, але…», – коментує блогер, показуючи ситуацію біля зупинки «Партизанський проспект».

Нагадаємо, Російська Федерація обстрілює Україну з новітнього озброєння, останній такий випадок був зафіксований в лютому цього року. Нещодавно житловий будинок на околиці Новолуганського був зруйнований російським керованим артилерійським боєприпасом «Краснополь».

Павло Губарєв, який називає себе «колишнім народним губернатором Донецької області» прокоментував гучні затримання в «республіці». Напередодні в «ДНР» заарештували Загоруйка, Автономова, Халіна, Михайлова. Також в ЗМІ з’явилася інформація про арешт колишнього міністра фінансів і зборів ДНР» Олександра Тимофєєва (на прізвисько «Ташкент»).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *