Суд проти гурту «Антитіла»: позивач Лапковський не з’явився на засіданні

Кілька днів тому в українському шоу-бізнесі розгорівся скандал між луцьким підприємцем Сергієм Лапковським та гуртом «Антитіла». Чоловік вимагав від музикантів більше 1 мільйона гривень за використання запатентованих ним нот і тональностей. Однак на першому судовому засіданні 24 січня він так і не з’явився.

Про несподіваний судовий позов проти «Антитіл» стало відомо 20 січня. За словами музикантів, група шахраїв на чолі з Лапковським Сергієм вирішила збагатитися на їхній творчості і тепер вимагає 1 018 692, 64 гривні. Позивач стверджує, що колектив під час створення своїх композицій використав його патент на корисну модель №74516 «Спосіб налаштування параметрів музичної композиції».

Читайте також: «Караоке на майдані» закрили: хто з українських зірок підкорював народне шоу

Відтак, сьогодні, 24 січня, відбулось перше судове засідання у справі Сергія Лапковського. Ні сам позивач, ні його представники не з’явились в залі суду, про що стало відомо на офіційній сторінці у Facebook гурту «Антитіла». У повідомленні зазначили, що попередні адвокати підприємця Лапковського відмовилися представляти його інтереси в суді. Онлайн-трансляція засідання відбулась на Facebook-сторінці гурту.

Сьогоднішнє судове засідання, на жаль, відкладено, у зв’язку з тим, що пан Лапковський надіслав клопотання про зміну своїх адвокатів, через що не має змоги брати участі у засіданнях. Чи збирається він з’являтися особисто на наступні слухання – нам не відомо,
– повідомив адвокат гурту Ярослав Куц.

Тому наступне судове засідання перенесено на 11 лютого 2019 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *