Суд відмовився арештувати майно із квартири, записаної на сестру Полякова

Апеляційний суд міста Києва відмовився накласти арешт на майно, знайдене в квартирі сестри підозрюваного в корупції народного депутата від фракції «Народного фронту» Максима Полякова.

Про це передає Слово і Діло з посиланням на ухвалу суду.

Йдеться про майно, яке було виявлено детективами Національного антикорупційного бюро під час проведення обшуку 5 грудня 2017 року за місцем фактичного проживання Полякова з сім’єю, тобто в квартирі його сестри.

У квартирі, зокрема, знайшли сушильну і пральні машини швейцарської фірми Adora, приблизна вартість яких 180 тис. гривень. Також житло обставлено італійськими меблями фірм Еthimo, Gammа, Саttelan Italiа, а кухня – німецькими меблями марки Kuppersbush. Сантехніка в цій квартирі теж італійська – фірм Paffoni і Вlanсо.

Меблі, сантехніка та елементи декоративного освітлення оцінено в більш ніж 140 тис. євро.

Детективи просили накласти арешт на це майно, оскільки воно визнано речовим доказом і може бути вилучено у вигляді покарання і спеціальної конфіскації. Однак суду забракло доказів того, що згадана квартира належить саме нардепу.

І, з огляду на те, що НАБУ поки ще не оголосило Полякову підозру в незаконному збагаченні, колегія суддів залишила чинним рішення суду першої інстанції, яким було відмовлено в накладенні арешту на згадане майно.

Нагадаємо, народні депутати Максим Поляков та Борислав Розенблат є фігурантами справи про корупцію довкола видобутку бурштину. Парламентарів підозрюють у хабарництві за ухвалення законів про легалізацію видобутку бурштину.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *