Свято скасовується: українців засмутили новиною про виплату пенсій до Нового року

У Міністерстві соціальної політики України надали детальну інформацію про виплату пенсій у грудні і спростували поширену деякими ЗМІ неправдиву інформацію.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

“Днями декотрі засоби масової інформації поширили неправдиву інформацію про те, що  в грудні виплачуватимуться пенсії за грудень нинішнього й  січень наступного року одним платежем, посилаючись на проект постанови, що перебуває на розгляді в Кабінеті Міністрів України”, – зазначили у прес-службі Мінсоцполітики.

У відомстві пояснили, що проектом постанови «Про внесення змін до бюджету Пенсійного Фонду України на 2018 рік» для забезпечення фінансування виплат у грудні поточного року не передбачено  авансування виплат за січень 2019 року.

“У грудні буде здійснено виплату пенсій за грудень, а за січень – у січні 2019 року”, – зазначили у Мінсоцполітики.

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що з 1 березня 2019 року пенсії в Україні нараховуватимуть по-новому.

Раніше міністр соціальної політики України Андрій Рева нагадав про диференційований підхід держави до претендентів на отримання пенсії – вік виходу на пенсію залежить від виконання умов пенсійної програми. За словами міністра, пенсійна реформа проведена зі збереженням базового пенсійного віку. А вік виходу на пенсію залежить від виконання умов пенсійної програми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *