Топаз вийшов з тюрми по «закону Савченко»

Засудженого до 8 років позбавлення волі «антимайданівця» Гната Кримського, більш відомого як «Топаз» сьогодні, 28 вересня, випустили на волю.  Адвокат «Топаза» Дмитро Горшколєпов повідомив, що суд ухвалив рішення про перерахунок терміну ув’язнення «антимайданівцю», передає УНІАН

За словами адвоката, наразі триває процедура оформлення процесуальних документів, а сам «Топаз» знаходиться в приміщенні суду. У п’ятницю, 28 вересня, суд розглянув клопотання захисту Кромського про перерахунок термінів за так званим «законом Савченко».

«Йому зараховано час, проведений під вартою з 2014 року, більше 8 років призначеного судом покарання», – пояснив Горшколєпов.

Адвокат зазначив, що Верховний Суд ухвалив нові роз’яснення щодо «закону Савченко», відповідно до яких, правило «один день за два» можна застосовувати до тих, хто вже отримав вирок. Таким чином, «Топазу» перерахували, зокрема, час між першим вироком та рішенням апеляційного суду та деякі дні в СІЗО у 2016-2017 роках.

Як відомо, У м. Харкові антимайданівцю Ігнату Кромському, відомому за прізвиськом «Топаз», присудили 8 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *