У четверті роковини Іловайського котла біля посольства РФ у Києві вимагали покарати Путіна

У Києві 29 серпня у четверті роковини трагічних подій під Іловайськом Донецької області біля будівлі посольства Росії пройшла акція пам’яті загиблих українських військових.

Про акцію у соціальних мережах повідомляють очевидці та учасники.

Перед посольством виклали хрести із фотографіями загиблих військових. На заході були присутні декілька десятків людей. Вони тримали у руках прапори України та плакати, вимагаючи покарати президента РФ Володимира Путіна за події під Іловайськом.

«Нація – де ви є? Націоналісти, добровольці, українці – де ви??? Фотографій загиблих за Іловайській більше, чим свідків тих подій… Сумно… Світла пам’ять Загиблим Захисникам України», – написав у Facebook поліцейський Іван Татауров, обурившись малочисельністю акції.

Як відомо, бої за Іловайськ тривали з 6 серпня до 3 вересня 2014 року. 18 серпня українські військові увійшли до міста, прорвалися до центру і взяли під контроль частину територій. Однак після заходу значних сил регулярних російських військ 23-24 серпня всі вони опинилися в оточенні.

Вранці 29 серпня українські військові двома колонами почали рух з Іловайська за попередньо домовленими з російською стороною маршрутами. Але під час виходу з міста обидві колони розстріляли бойовики та російські регулярні частини.

Згідно із розслідуванням Генпрокуратури України, під час Іловайського котла загинули 366 військових, ще 429 – були поранені, близько 300 – потрапили в полон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *