У Нацполіціі назвали законним роздягання журналісток до білизни в суді по Януковичу

У Національній поліції вважають законним вимогу поліцейських до журналісток роздягнутися до білизни в суді у справі екс-президента Віктора Януковича, куди в якості свідка повинен був з’явиться президент Петро Порошенко.

У Нацполіціі назвали огляд частин тіла журналістів на суді «поверхневою перевіркою», йдеться у відповіді заступника голови – начальника Головного управління Нацполіціі в м. Києві Андрія Крищенка в Київську прокуратуру, передає strana.ua.

У листі начальника Головного управління Нацполіціі в Києві відзначили, що порядок пропуску осіб до приміщення Оболонського районного суду Києва здійснювався відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ.

Раніше журналіст «Країни» Галина Студеннікова 21 лютого написала заяву в Оболонський райвідділ поліції за фактом перевищення службових повноважень правоохоронцями та за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналіста в Оболонському районному суді Києва.

Зазначені правопорушення поліцейських відбулися на засіданні суду по звинуваченню Януковича в державній зраді, де в якості заходів безпеки правоохоронці вимагали від дівчат-журналісток роздягнутися до білизни і показати груди і спину на наявність будь-яких написів.

Нагадаємо, народний депутат Сергій Лещенко заявив, що у чинного президента України Петра Порошенка є така ж «чорна бухгалтерія», як і у його попередника-втікача Віктора Януковича.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *