У Порошенка кажуть, що реклама Томосу обійшлася гаранту в кільканадцять мільйонів

Президент Петро Порошенко оплачує телерекламу про Томос з власних коштів, і обійдеться вона у кільканадцять мільйонів гривень.

Про це повідомили у прес-службі Адміністрації президента Українській правді.

«На трансляцію телевізійної реклами «Ми Україна» не було витрачено жодної копійки з державного бюджету. Дана рекламна кампанія, відповідно до укладених договорів з телеканалами, була сплачена с особистих коштів Петра Порошенка, з яких сплачені всі податки», – йдеться у повідомленні.

В АП не змогли назвати суму витрат, бо кампанія ще не закінчилась.

«Оскільки рекламна кампанія на підтримку отримання Україною Томоса ще триває, остаточну суму назвати ще не є можливим, але вона точно сягатиме кільканадцяти мільйонів гривень», – підсумували в Адміністрації президента.

У прес-службі також зазначили, що ця сума буде відображена згідно з законом на сайті Нацагентства з питань запобігання корупції як «суттєва зміна у майновому стані», а також у декларації Порошенка за 2018 рік.

«Усі витрати, пов’язані з розміщенням матеріалу, президент відобразить в декларації за 2018 рік», – запевнили в АП.

У прес-службі нагадали, що повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подається у 10-денний строк з моменту отримання доходу або придбання майна, а декларація за 2018 рік – з 1 січня по 1 квітня 2019 року.

Нагадаємо, раніше Громадський рух ЧЕСНО повідомив, що президент Петро Порошенко не декларує витрати на рекламні ролики «на підтримку автокефалії», які, за даними його Адміністрації, він оплатив самостійно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *