Україна хоче віддати «ДНР» росіянку з «Правого сектора»

Російська опозиціонерка Анастасія Леонова, яка під час АТО на Донбасі була волонтером в «Правом секторі», а потім арештована в Києві, заявила, що її вирішили включити в список на обмін полоненими і передати терористам «ДНР».

Про це росіянка написала на своїй сторінці в Facebook.

«Коротше, вистачить приколюватися. Я не живу, я виживаю. Мені постійно страшно. Цей траханий» обмін «для мене означає смерть. Ні, не просто померти, це було б занадто легко, мене тупо заб’ють в камері, а потім напишуть, що померла від «серцевої недостатності». мене будуть катувати, вибивати свідчення. Говорити, щоб інші зізналися. Повернення в Рашку для мене рівноцінно смертельної кари «, — написала дівчина.

За словами Леонової, що її смерть в таборах «ДНР» вигідна не Росії, а України. Саме українська влада не може довести її провини і спробує позбутися від неї і тих, хто воював на боці сил АТО.

Нагадаємо, Леонову заарештували в наприкінці 2015 року в Києві у справі екс-бійця «Правого сектора» «Лісника», якого вбили в ході спецоперації СБУ. Добровольця назвали агентом російського ГРУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *