Український стартап запустив сервіс для поліпшення фотографій

Українські розробники запустили сервіс Let’s Enhance, який дозволяє відновлювати чіткість фотографій.

Проект заснували Владислав Пранскевічус і Олександр Савсуненко, засновник вже закритого стартапу з виробництва ДНК-тестів Titanovo, – повідомляє VC.

Let’s Enhance використовує нейронні мережі, які навчаються відновлювати деталі, спираючись на дані про часто зустрічаються об’єктах і текстури. Сервіс дозволяє збільшити зображення в чотири рази без втрати якості.

Зліва – до, праворуч – після обробки нейромережею

Перша мережа прибирає jpeg-артефакти, дефекти зображення, які виникають при стисненні. Друга, під назвою Boring, відновлює чіткість ліній і структур зображення. Ця мережа добре підходить для логотипів і коміксів, розповіли в Let’s Enhance. Третя мережу – Magic – домальовує на фото відсутні деталі, роблячи його більш реалістичним.

Савсуненко розповів, що засновники вклали в проект близько $ 10 тисяч. Зараз сервіс працює безкоштовно, проте в майбутньому творці проекту можуть ввести плату за використання Let’s Enhance.

За словами Савсуненко, не у всіх користувачів сервісу виходить якісно обробити зображення. Він попередив, що нейромережі погано справляються зі сканами старих фотографій, скріншотами, «псевдопікселізованими» ілюстраціями і картинками після цифрового зуму камери.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *