Ухвалення непродуманих реформ гірше, ніж війна на Донбасі – Білецький

Нардеп і лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький вважає, що прийняття непродуманих реформ обернеться для України ще більшими проблемами, ніж військові дії на Донбасі.

Про це він розповів в інтерв’ю «Апострофу«.

Коментуючи можливість прийняття Верховною радою медичної реформи, Білецький вказав на її основний недолік.

«Хіба можна підходити до частково платної медицини без серйозного обговорення з населенням, хіба можна підходити до таких речей без розуміння соціального становища, економічного становища населення в країні, без повноцінної оцінки, у що це виллється для найбідніших українців, для середнього класу і так далі? Ці оцінки зроблені», – зазначив нардеп.

На його думку, прийняття реформ без серйозного обговорення їх з населенням може призвести до великих проблем для українців.

«Ми можемо потрапити у величезну біду, яка буде більшою бідою, ніж війна на Донбасі, для населення країни. Я не бачу варіантів розвитку, коли так нахрапом проводяться такі речі. Тим більше, без громадського обговорення», – резюмував Білецький.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада не підтримала проекти постанови про скасування прийнятого закону, який вводить судову реформу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *