В АП відхрестилися від слів Шефіра

Президент Володимир Зеленський не поділяє думки співвласника студії «Квартал 95» Бориса Шефіра.

Про це інформує ВВС Україна з посиланням на відповідь Адміністрації президента.

30 травня Борис Шефір дав інтерв’ю Детектор медіа, під час якого зробив багато гучних заяв. Зокрема, Володимира Путіна він назвав «розумною людиною», з якою треба домовлятися, виступив проти мовних квот і закону про українську мову тощо.

«Він висловив виключно власну думку. Ця думка не збігається з позицією президента України Володимира Зеленського та Адміністрації президента», – заявили у прес-службі.

В АП нагадали, що Шефір не є посадовцем Адміністрації або членом «Слуги народу», так само він не є радником Зеленського.

У прес-службі нагадали, що президент неодноразово висловлювався щодо переговорів із Путіним, але їхній формат має бути погоджений міжнародними партнерами.

Також глава держави підтримує статус української мови як єдиної державної і що «держава повинна сприяти розвитку української мови шляхом створення стимулів і позитивних прикладів, а не заборон».

Коментуючи ідею зменшення квот, там заявили, що це не є компетенцією президента: «З цього питання має бути широкий професійний і громадський діалог».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський зустрівся з директором НАБУ Артемом Ситником і керівником САП Назаром Холодницьким.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *